Markette sapık dehşeti! Kocaeli'de bir sapık markette kadının arkasında mastürbasyon yaptı

Kocaeli'nin Başiskele ilçesindeki alışveriş merkezinde iğrenç olay! Markette alışveriş yapan H.S. (27) isimli kadının arkasında mastürbasyon yaptığı iddiası ile bir şahsın yakalanması için çalışma başlatıldı.

Markette sapık dehşeti! Kocaeli'de bir sapık markette kadının arkasında mastürbasyon yaptı

Önceki akşam Başiskele ilçesi Ovacık Mahallesi'ndeki alışveriş merkezinde meydana gelen olayda Alışveriş merkezindeki markete giden H.S. ile eşi V.S., marketin içinde ayrılarak farklı reyonlara bakmaya başladı.

ARKASINDA ISLAKLIK HİSSETTİ

Mutfak eşyalarının olduğu bölüme bakan H.S.isimli kadın bir süre sonra tişörtünün arkasında bir ıslaklık hissetti. H.S. eli ile tişörtünü kontrol ettiğinde bir sıvı olduğunu hissetti. H.S. eşinin yanına gitti. H.S. ve eşi V.S., daha sonra marketin güvenlik görevlilerine durumu bildirerek marketin güvenlik yetkilileri ile birlikte kamera odasına gitti.

Görüntüler izlendiğinde iğrenç olay ortaya çıktı. Bir şahsın kadının arkasında dolaşarak mastürbasyon yaptığı görüldü.

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Görüntüleri izleyince sinir krizi geçiren, üzerindeki tişörtü yırtan H.S., eşi tarafından sakinleştirildi. H.S. daha sonra polis merkezine giderek şikayette bulundu.

Polise şikayette bulunan H.S., bu kişinin arkasında sağa sola gittiğini, ancak yanına yaklaştığını fark etmediğini söyledi. H.S., incelenmek üzere tişörtü polise teslim etti.

Güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye alan polis, şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2019, 12:17
YORUM EKLE