Market sapığı AVM'ye tekrar gelince yakalandı! Taciz ettiği kadın sinir krizi geçirmişti

Kocaeli'nin Başiskele ilçesindeki alışveriş merkezinin içinde bulunan bir markette alışveriş yapan H.S. (27) isimli kadının arkasında mastürbasyon yaptığı iddia edilen şahıs yakalandı.

Market sapığı AVM'ye tekrar gelince yakalandı! Taciz ettiği kadın sinir krizi geçirmişti

Kocaeli'nin Başiskele ilçesindeki bir alışveriş merkezinin içersinde bulunan bir markette H.S. (27) isimli kadının arkasında mastürbasyon yaptığı iddia edilen şahıs ile ilgili araştırma yapan Kocaeli İl Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, AVM’de bulunan güvenlik kameralarını inceledi.

MARKET SAPIĞI AVM'YE TEKRAR GELİNCE YAKALANDI

Şüphelinin eşkalini belirleyen emniyet kuvvetleri şahsın sık sık alışveriş merkezine geldiğini değerlendirdi. Bunun üzerine emniyet kuvvetleri şahsı yakalamak için Alışveriş merkezi içerisine sivil polis ekipleri yerleştirildi. Polis ekipleri, akşam saatlerinde alışveriş merkezine gelen O.T.'yi (26) gözaltına aldı.

Kartepe ilçesinde bir fabrikada özel güvenlik görevlisi olarak çalıştığı öğrenilen O.T., sorgulanmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Görüntüleri izleyince sinir krizi geçiren, üzerindeki tişörtü yırtan H.S., eşi tarafından sakinleştirildi. H.S. daha sonra polis merkezine giderek şikayette bulundu. Polise şikayette bulunan H.S., bu kişinin arkasında sağa sola gittiğini, ancak yanına yaklaştığını fark etmediğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2019, 08:40
YORUM EKLE