İstanbul'da bileklerini keserek intihar eden adamı polis kapıyı kırarak kurtardı

İstanbul Esenyurt'ta bir şahıs bileklerini keserek kendisini odaya kilitledi. Olay yerine gelen polis bir süre adamı ikna etmeye çalıştı. Adamı ikna edmeyen polis odanın kapısını kırarak intihar etmeye çalışan şahısı kurtardı

İstanbul'da bileklerini keserek intihar eden adamı polis kapıyı kırarak kurtardı

İstanbul Esenyurt'ta 50'li yaşlarda bir adam bileklerini kesip kendisini odaya kilitledi. Olay yerine gelen polis önce intihar etmeye çalışan vatandaşı ikna etmeye çalıştı. Polis intihar etmeye çalışan adamı ikna edemeyince oda kapısını kırarak adamı sağlık ekiplerine teslim etti. 


  Olay, sabah saatlerinde Mehterçeşme Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre İsminin Bülent R. olduğu öğrenilen 50'li yaşlarda bir adam ailesi evdeyken henüz bilinmeyen bir nedenle bileklerini kesti ve kendisini odaya kapatarak intihar etmek istedi. Durumu gören ailesi sağlık ekiplerine haber verdi. Bülent R. isimli vatandaş kendisini odaya kilitledi ve yardımları kabul etmedi. Bir süre sonra olay yerine gelen Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri, Bülent R.'yi ikna etmek için uzun süre çaba gösterdi. İkna çabalarına rağmen odanın kilitli kapsını açmaya Bülent R. bir süre sonra güçsüz düştü. Polis, güçsüz düşen Bülent R.'nin içinde bulunduğu kapıyı kırarak odaya girdi. Sağlık ekipleri baygın halde olan yaralı adamı, Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. 
  Ağır yaralı adamın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenilirken polis, aileyi ifadelerini almak üzere polis merkezine götürdü. 
 
                                         

İHA

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 09:10
YORUM EKLE