E-5'de zincirleme kaza: 2 çocuk yaralı

E-5 karayolu Büyükçekmece mevkisinde gerçekleşen zincirleme kazada dört araç birbirine girdi. Bir araçta bulunan 2 çocuk hafif yara aldı.

E-5'de zincirleme kaza:  2 çocuk yaralı

E-5 karayolu Büyükçekmece mevkisinde gerçekleşen zincirleme kazada dört araç birbirine girdi. Bir araçta bulunan 2 çocuk hafif yara aldı. Kaza sonucunda Beylikdüzü istikametinde bir süre yol tamamen ulaşıma kapatıldı.

Kaza, E-5 karayolu Büyükçekmece mevkisi Avcılar istikametinde gerçekleşti. Alınan bilgiye göre, 34 DN 7053 plakalı kamyon sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybederek seyir halinde olan 34 DA 5509 plakalı binek aracı bariyerlere doğru sıkıştırarak kazayı meydana getirdi. Bu sırada yağmur sebebiyle kayganlaşan yolda 59 ZD 898 plakalı araç duramayarak kamyonetin altına girdi ve araçta bulunan 2 çocuk hafif şekilde yara aldı. Arkada bulunan bir diğer araçta çocukların içinde bulunan araca çarptı. Yaralanan çocuklar yakında bulunan özel bir hastaneye sevk edilerek tedavi altına alındı.

Olay yerine gelen polis ekipleri gerekli incelemeyi yaptıktan sonra rapor tuttu. Kaza sonrası trafik bir süre Avcılar istikametine doğru tamamen durduruldu. Kaza yapan araçların kaldırılmasıyla birlikte trafik normal akışına döndü.

YORUM EKLE