Adnan Oktar'ın evinden çıkan silahlar!

Adnan Oktar'ın evinden çıkan ruhsatlı silahlar pes dedirtti.

Adnan Oktar'ın evinden çıkan silahlar!

Adnan Oktar ve grubuna yönelik bu sabah başlatılan operasyon kapsamında Oktar'a ait ev araçlarda arama yapıldı. Aramalarda çeşitli marka ve çapta yüze yakın silah ele geçirildiği öğrenildi.

Dün sabah erken saatlerde başlayan operasyonlarda Adnan Okar'ın evine çiftliğine ve şirketlerine baskın yapılmıştı.

Kaçmaya çalışırken yakalanan Adnan Oktar ise “bu operasyonlardan Tayyip Bey ve İçişleri Bakanlığının haberi olduğunu sanmıyorum, ben AK Parti’ye oy verdim şaşkınım” diyerek yeni bir skandala imza attı. Askeri casusluktan çocukların cinsel istismarına uzanan geniş bir suçlama listesi ile suçlanan örgüt, Üsküdar’da lüks bir villada yakalandı. Çocuklara Cinsel İstismarla Suçlanıyor İstanbul polisi Adnan Hoca olarak ünlenen ve kedicikler olarak bilinen kişilere yönelik, çocuğun cinsel istismarı, siyasi ve askeri casusluk, reşit olmayanla cinsel ilişki, rüşvet, eğitim ve öğretim hakkının engellenmesi, eziyet, halkı askerlikten soğutma, dolandırıcılık, iftira, çocuk kaçırma, nitelikli dolandırıcılık, belgede sahtecilik suçlamalarından baskın yapıldı.

 

Bilgisayar ve Belgelere El Kondu Sabahın erken saatlerinde başlayan baskın sonucu bilgisayar ve belgelere el koyan polis, çok sayıda kişiyi gözaltına aldı. Emniyet biriminin açıklamaları olan bu suçlamalarla ilgisi bulunan 235 şüphelinin gözaltına alındığının açıklanması gündeme bomba gibi düştü. Özellikle çocukların cinsel istismarı suçlamaları ve tecavüz iddiaları daha önce de birçok TV kanalına katılan kediciğin ifadesinde yer almıştı. Olayların aslı emniyet sorgusu ve mahkemeye çıkarıldıktan sonra ortaya çıkacak.
 

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 14:27
YORUM EKLE